Levné parfémy FM Group

Víte, že levné parfémy mohou být velmi kvalitní parfémy?

Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce [home link]

Vzorky parfémů


Nekupujte zajíce v pytli - vyzkoušejte vzorky parfémů.

Pokud neznáte vůně, které jsou v nabídce, můžete si objednat za symbolickou cenu vzorek jednoho nebo několika Vámi zvolených parfémů. Až poté, co si ověříte, že je Vám vůně příjemná, si můžete objednat klasické balení Vámi vybraného parfému. Stejně tak, pokud se obáváte, že by námi nabízené parfémy neodpovídaly Vašim požadavkům (když jsou přece tak levné, že), není nic jednoduššího, než si na zkoušku objednat vzorky parfémů, které Vás zajímají, a nechat se přesvědčit.

Vyberte si svůj parfém pro každý den

Pokud ráda střídáte vůně, můžete si zakoupit různé vzorky parfémů a podle nálady si vybrat Vaši vůni na konkrétní den. V nabídce najdete také vzorky jiných produktů, jako například vzorky balzámů.

Vzorky parfémů zdarma

A to nejlepší nakonec: pokud máte svou oblíbenou značku a chcete vyzkoušet novou vůni, můžete využít naši nabídky - při zakoupení libovolného parfému dostanete jeden vzorek zdarma (částka je odečtena na konečném vyúčtování před potvrzením objednávky).
Vybrat si můžete vzorky dámských parfémů nebo vzorky pánských parfémů. Vzorek si můžete navolit na detailní stránce o výrobku. Vyberete balení - vzorek 1ml.

zpět