Levné parfémy FM Group

Víte, že levné parfémy mohou být velmi kvalitní parfémy?

Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce [home link]

Chcete u FM Group trvale ušetřit 30%?Chcete si koupit parfémy jen pro sebe, rodinu nebo přátele se slevou?

Můžete se stát Odběratelem FM Group a budete nadále nakupovat se slevou 30%. Sepíšete Odběratelskou smlouvu, k ní přiložíte objednávku na 5 bodovaných produktů (viz dále), tato smlouva Vás dále ale k ničemu nezavazuje. Nejste nuceni ani do budoucna k žádným nákupům, pokud nenakoupíte za rok zboží v hodnotě přibližně 100 bodů, smlouva prostě zanikne. Jako Odběratel ale nemůžete dále pod sebe registrovat další Odběratele nebo Distributory a získávat provize z jejich nákupů, což ale většinu lidí netrápí. Pokud Vás tato nabídka zaujala, čtěte dále, nebo nás kontaktujte.

Bodované produkty

Pokud se chcete stát odběratelem, podmínkou pro sepsání smlouvy je objednání 5 bodovaných produktů. Bodované produkty jsou všechny parfémované produkty (viz produkty z kategorií webu www.fm-group.cz : Čísla vůní, : Skupiny vůní, Pro dámy, Pro pány, Pro děti, Péče o nohy) kromě vzorků. Dále produkty z kategorie Make-Up kromě štětečků, aplikátorů a vzorků.

Chcete vydělávat prodejem produktů FM Group?

Pokud chcete nejen odebírat produkty se slevou 30%, ale produkty také dál veřejně prodávat a budovat si svou prodejní síť dalších odběratelů a distributorů, staňte se Distributorem FM Group. Vaší investicí pro registraci bude vzorkovník vůní (startér) za 350 Kč (nebo dražší dle Vašeho výběru), a od té doby budete mít všechny parfémy s cca 30% slevou. Pokud máte o tuto spolupráci zájem, pokračujte na stránce Distributorská smlouva - Registrace FM Group online, nebo čtěte dále.... Ničím se nezavazujete, pokud nakupíte za rok cca 3 parfémy, registrace zůstává. Pokud přestanete mít zájem, nejste k dalším nákupům vázáni.

Kolik si u nás tedy vyděláte?

Jak bylo naznačeno výše, u FM Group si vyděláte vlastně dvakrát. Jednak si vyděláte neuvěřitelných 30% z ceny každého prodaného parfému, plus každý měsíc dostanete bonusové provize. Výše této provize se vypočítává z distributorských bodů, které získáváte každým svým nákupem a prodejem zboží FM Group. A to stále ještě není vše. Pokud distributorství kosmetiky FM Group doporučíte svým známým, budete již napořád dostávat na svůj účet stejný počet bodů, které si Váš známý vydělá! Takto můžete doporučit nomezený počet známých a přátel, a za každého z nich budete dostávat 100% bodů, které si vydělá. Ani to však ještě není konec. Vaši známí mohou úplně stejným způsobem registrovat své přátele a dostávat body za jejich nákupy, které dostanete i vy. Lidsky řečeno, můžete si pod sebou vytvořit pyramidu lidí, z nichž každý Vám bude díky svým nákupům vydělávat body. A takto to funguje na neomezený počet úrovní! Můžete si tak vybudovat jedinečnou distributorskou síť a inkasovat díky ní krásnou výplatu, aniž byste museli cokoliv sami prodávat.

Nebudu Vám namlouvat, že něco takového jde bez práce. Bez práce totiž nejde nic. Pokud však budete úspěšní, ať už při vlastním prodeji parfémů, či při vytváření distributorské sítě, můžete si vydělat i desítky tisíc korun každý měsíc.

Pomůžeme Vám v rozjezdu

Pokud to myslíte s prodejem vážně, nebo jste ochotni poradit případným zájemcům při výběru, přidáme Vás do seznamu našich lokálních zastoupení (distributorů a odběratelů/poradců), takže se Vám budou přímo ozývat návštěvníci našeho vysoce navštěvovaného webu.

Pokud nemáte dostatečný kapitál, a neplánujete si zakoupit největší z balíčků pro distributory, můžete využít naší nabídky zapůjčení úplné sady vzorků parfémů. Pro podporu rozjezdu nových distributorů (do 3 měsíců od jejich registrace) jsou jejich žádosti o zapůjčení vzorků upřednostňovány.

Pokud máte živnostenské oprávnění a chcete prodávat parfémy přes internet, připravíme Vám zdarma E-shop pro Váš obchod.

Jak se do FM Group zaregistrovat?

Podmínkou pro registraci do sítě FM Group je věk 18 let. Dále už je to snadné. Vstupem do FM Group se rozumí podpis distributorské smlouvy nebo odběratelské smlouvy, kterou s námi podepíšete. Nebojte se, touto smlouvou se k ničemu nezavazujete. Žádné povinné měsíční odběry zboží, ani nic podobného, však si před podpisem smlouvu přečete.

Můžete sepsat Odběratelskou smlouvu online, nebo si stáhnout Odběratelskou smlouvu spolu s Všeobecnými podmínkami, Objednávkou k odběratelské smlouvě a Pokyny pro vyplnění a postupujte podle uvedeného návodu. Pokud nemáte možnost si dokumenty vytisknout, napište nám, my Vám pošleme smlouvu spolu s pokyny na další postup.

Můžete sepsat Distributorskou smlouvu online, nebo si stáhnout Distributorskou smlouvu spolu s Všeobecnými podmínkami, Objednávkou k distributorské smlouvě a Pokyny pro vyplnění a postupujte podle uvedeného návodu. Pokud nemáte možnost si dokumenty vytisknout, napište nám, my Vám pošleme smlouvu spolu s pokyny na další postup.

Jak probíhají dodávky zboží?

Objednávat zboží, které u Vás objednají Vaši zákazníci můžete kdykoliv a několika způsoby. Telefonicky, e-mailem, nebo přímo v objednávkovém formuláři na webu skladu Fm Group. Objednané zboží Vám již druhý den přiveze kurýr na adresu, kterou si při objednávce vyplníte. Za zboží zaplatíte při převzetí velkoobchodní cenu a potom je již na Vás, jak a kdy zboží prodáte.


Pokud Vás tato nabídka zaujala, či máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Vaše nejčastější dotazy:

Musím objednávat každý měsíc?
Ne, můžete nakoupit klidně jednou za rok, nebo třeba vůbec.

Potřebuji živnostenský list?
Pouze, pokud byste chtěla(a) parfémy prodávat jako distributor. Jako odběratel živnostenský list nepotřebujete.

Jak často se mění sortiment?
Zhruba 1x za rok. Neoblíbené vůně se vyřadí a jsou nahrazeny novými.

Budu mít i další výdaje kromě částky za vzorkovník?
Ne. Žádné další povinné výdaje Vás nečekají. Pokud chcete být pouze odběratel, není potřeba ani toto.

Kolik si můžu vydělat?
Zisk z každého prodaného parfému je cca 30% + bonusové provize (viz. výše).