Levné parfémy FM Group

Víte, že levné parfémy mohou být velmi kvalitní parfémy?

Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce [home link]

Základy barevná typologie - doplňky

od Administrator

Šperky z bílého či žlutého kovu, barevné kameny, ale také volba materiálu a barva oblečení i jejich kombinace. Proto se dnes seznámíme s doplňky které se hodí jednotlivým typům a také si povíme o tom, čemu se raději vyhnout.

Jarní typ

Šperky : tomuto typu žen sluší tyrkys, modrý safír, slonovina, krémově bílé perly nebo zlato. Nevhodné je bílé zlato a stříbro.

Čemu se raději vyhnout: jarnímu typu nesluší studené odstíny s namodralým tónem. Nevhodné jsou také příliš výrazné a tmavé barvy. Mizí v nich vaše jemnost a kouzlo osobnosti, které je pro jarní ženy typické.
Vybledlé barvy nejsou pro vás to pravé, váš obličej v těchto barvách působí unaveně a povadle. Úplné tabu jsou černá, bílá i stříbrná.

Letní typ

Šperky: letnímu typu žen sluší akvamarín, rubín, namodralý opál, světle růžové nebo našedlé perly, bílé zlato a také stříbro.

Čemu se raději vyhnout: pro letní typ se nehodí žádný z teplých odstínů. Nevhodná je také meruňková, lososová, cihlová, zlatá a žlutozelená. K ženám tohoto typu dobře neladí příliš křiklavé barvy, ale i černá.

Podzimní typ

Šperky: k podzimním ženám se hodí rohovina, dřevo, jantar, kost, korál, ozdoby z peří, nažloutlé perly či zlato.

Čemu se raději vyhnout: k tomuto typu se zcela nehodí šedá a šedohnědá, jejich pleť pak působí unaveně a fádně.
Další nevhodné jsou všechny barvy s modrým nádechem, jasně žluté odstíny, studená růžová, sytě zelená, modrozelená a stříbrná. Také pro ženy podzimu platí, že by se měly vyvarovat černé, bílé a také jejich kombinaci, a rovněž jim nesvědčí křiklavé barvy.

Zimní typ

Šperky: rubín, smaragd, onyx, bílé perly, platina, bílé zlato a stříbro.

Čemu se raději vyhnout: pro zimní typ jsou zcela nevhodné všechny odstíny teplých barev. Zapomeňte na žlutou, zlatou, oranžovou, světle hnědou, meruňkovou, medovou nebo rezavou.

Všechny články...


CSS Designed By MTPH Software